en de fr es it ru pl sk cz hu at ua ro li in pt nl se dk gr il cn be ch tr
topdestination.cz
Ubytování v Evropě i ve světe   |   Rezervace (Log on)
Svět > Rakousko > Feldkirchen an der Donau > Hotel-Restaurant Faustschlössl
Hotel-Restaurant Faustschlössl

Hotel-Restaurant Faustschlössl, Oberlandshaag 72, Feldkirchen an der Donau

4101 Feldkirchen an der Donau Rakousko

Mapa             Sdílet tento hotel:

Fotogalerie

Klikněte na fotografii a zobrazte všechny dostupné fotografie k Hotel-Restaurant Faustschlössl.

Typ ubytování

Hotel

Vybavení hotelu

WiFi ve všech prostorách, Golfové hřiště (do 3 km), Rybaření, Stolní tenis, Jízda na kanoích, Pěší turistika, Cyklistika, Vodní sporty, Restaurace, Pokojová služba, Bar, Gril, Obědové balíčky, Restaurace (à la carte), Speciální dietní menu (na vyžádání), Soukromá pláž, Venkovní bazén (sezónní), Doprava na letiště, Pronájem kol, Jízdní kola (zdarma), Kyvadlová doprava (za příplatek), Doprava na letiště (za poplatek), Denní tisk, Expresní přihlášení/odhlášení, Trezor, Turistické informace, Úschova zavazadel, Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Služba praní, Služba žehlení, Společenské prostory, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Svatební apartmá, Topení, Prostor pro kuřáky.

Akceptované kreditní karty

Maestro, Visa, Euro/Mastercard, EC-Card, Diners Club.

Příjezd

od 14:00 do 22:00

Odjezd

od 07:00 do 11:00

Pokojů

Typ pokojeMax. počet osob Cena
Jednolůžkový pokoj
Trezor, Pracovní stůl, Topení, Koberec, Šatní skříň, Sprcha, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, TV, Telefon, Rádio, Satelitní TV, TV (LCD/plazmová/s plochou obrazovkou), Minibar, Služba buzení/Budík, Služba probuzení, Balkon, Výhled do zahrady
Jednolůžkový pokoj typu Comfort
1       Když zadáte datum a dáte zjistit dostupnost,
Dvoulůžkový pokoj
Trezor, Pracovní stůl, Topení, Koberec, Šatní skříň, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Vana nebo sprcha, TV, Telefon, Rádio, Satelitní TV, TV (LCD/plazmová/s plochou obrazovkou), Minibar, Služba probuzení
Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí
Jednolůžkový pokoj
Trezor, Pracovní stůl, Topení, Koberec, Šatní skříň, Sprcha, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Vana nebo sprcha, TV, Telefon, Rádio, Satelitní TV, TV (LCD/plazmová/s plochou obrazovkou), Minibar, Služba probuzení, Výhled
Jednolůžkový pokoj typu Premium
1       Když zadáte datum a dáte zjistit dostupnost,
Dvoulůžkový pokoj
Trezor, Pracovní stůl, Topení, Koberec, Pohovka, Šatní skříň, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Vana nebo sprcha, TV, Telefon, Rádio, Satelitní TV, TV (LCD/plazmová/s plochou obrazovkou), Minibar, Služba probuzení, Výhled
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a panoramatickým výhledem
Apartmá
Trezor, Pracovní stůl, Posezení, Topení, Koberec, Pohovka, Šatní skříň, Vana, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Vana nebo sprcha, TV, Telefon, Rádio, Satelitní TV, TV (LCD/plazmová/s plochou obrazovkou), Minibar, Služba probuzení, Balkon, Výhled na řeku
Apartmá Junior
Trojlůžkový pokoj
Trezor, Pracovní stůl, Topení, Koberec, Šatní skříň, Sprcha, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, TV, Telefon, Satelitní TV, Služba probuzení, Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
Třílůžkový pokoj typu Comfort
Plocha pokojů je 25 m².
3       Když zadáte datum a dáte zjistit dostupnost,
Dvoulůžkový/ Twin
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí
Pokoje mají rozměr 15 m².

Kurzový konvertor

Popis hotelu

Tento půvabný 3hvězdičkový hotel na idylickém místě na břehu Dunaje nabízí kombinaci krásného výhledu s historickou podobou a autentickou rakouskou pohostinností.

Přijeďte si užít nádherný pobyt v Hotel-Restaurantu Faustschlössl. Všechny pokoje jsou pohodlně prostorné a vyzařují příjemnou atmosféru. V hotelové restauraci si můžete dopřát různé kulinářské speciality, na terase si můžete číst noviny. Novomanželům hotel nabízí líbánkové apartmá a možnost dát si snídani v pokoji.

Okolí hotelu je ideální pro hosty, kteří tráví rádi čas venku. V pohodlí svého pokoje můžete poslouchat hučení Dunaje. Na prohlídku okolí se můžete vydat na kole. Zaměstnanci Hotel-Restaurantu Faustschlössl pravidelně pořádají charitativní golfové turnaje na nedalekém 18jamkovém golfovém hřišti. Hotelové prostředí se hodí rovněž pro obchodní schůzky a slavnostní hostiny.

Vezměte prosím na vědomí, že restaurace je v úterý zavřená.

Storno podmínky hotelu

Ochrana osobních údajů   Viz info o platebních kartách

- - - - - - - - - -

Změnit dátum Hotel-Restaurant Faustschlössl